Menu
Alışveriş Sepetiniz

KEVIN DURANT

KEVIN DURANT
KD 11 ''EYBL'' KD 11 ''EYBL''
Out Of Stock
KD 11 ‘‘Eybl’’ Basketbol AyakkabısıSevilen ve rahatlığı ile ön planda olan KD 11 Eybl satışta. NBA’in en ünlü basketbol ayakkabıları arasında yer alıyor.Ayakkabının Kevin Durant’a ayak uyduracak şekilde tasarlandığını bilmelisiniz. Haliyle sizi hücumdan ve hızdan alı koymayacak bir model olmasın..
669,90TL
KD 12 ‘‘The Day One’’ Basketbol AyakkabısıOlağan üstü bir hücum niteliği, KD 12 The Day One ile sizlerle. Ayakkabının en önemli özelliği gözlerden oyun sırasında da kaçmıyor.Renk seçenekleri olarak siyah – beyaz renkler sunuluyor. Numara ise geniş bir ağ ile sizlere ulaştırılıyor. Hücum kalites..
999,90TL
Kd 11 Paranoid, Nike'ın basketbol ayakkabısı olarak tasarlamış olduğu spor ayakkabısıdır. NBA yıldızı olan Kevin Durant için tasarlanan ve ad ile soyadının baş harflerinden ismini alan Kd 11 Paranoid, Kevin Durant hayranları için de satışa sunulmuştur. Kevin Durant imzalı basketbo..
840,00TL
KD 11 ''GOLD SPLATTER'' KD 11 ''GOLD SPLATTER''
Out Of Stock
KD 11 ‘‘Gold Splatter’’ Basketbol AyakkabısıGri tonları ve farklı bir ayakkabı mı istiyorsunuz? KD 11 ‘‘Gold Splatter’’ şık bir tasarım dendiğinde gösterilir.Sıçramanın iyi olması, koşma konusunda da desteklenme ayakkabının tasarımına bağlı. Bu göz önünde bulundurularak yapılan basketbol ayakkab..
719,99TL
KD 11 ''Still KD'' KD 11 ''Still KD''
Out Of Stock
KD 11 ‘‘Stil KD’’ Basketbol AyakkabılarıEtkileyici bir tasarım, farklı bir taban dendiğinde KD 11 ‘‘Stil KD’’ akıllara geliyor. İncelemelerinizi yaparak farkı görün.Evet, KD 11 ‘‘Stil KD’’ en iyi şekilde tasarımın oluşturulması sağlanmış. Bağcık kullanılması bilek bölümüne kadar geliyor. Bu saye..
669,90TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)