SneakersTr, müşterilerimizin rahat ve konforlu ayakkabı ihtiyaçlarını karşılamak adına kaliteli hizmet veren bir spor ve spor aksesuar firmasıdır. SneakersTr 4 yılı aşkın bir süredir spor sektörünün en önemli sorunu haline gelmiş güven problemine çözüm arayarak kafanızdaki soru işaretlerinin hafiflemesine yardımcı olmaktadır. Firmamız, güvenilirliğin en önemli faktör olduğunu bilir ve alışverişinizi yaparken paylaşacağınız bilgilerin en iyi şekilde gizliliğini koruması hassasiyetiyle faaliyete geçmiştir. Start-up olarak hizmete giren ve hızlı büyüme göstermesi için var gücüyle çalışan SneakersTr, değerli müşterilerini ağırlamaktan onur duymaktadır. Özellikle basketbol ayakkabısı  ve giyimi üzerine çeşitliliğini arttırmayı hedefleyerek, basketbola dair geniş kapsamlı yelpaze sunmaktadır. Nike , Adidas,Under Armour,Anta,Li-ning  gibi büyük markaların yanı sıra başarılı basketbolcuların tercih ettiği ayakkabı modellerini de kategorilerinde barındıran SneakersTr, siz değerli müşterilerimizin tercihine yönelik satışlarına devam etmektedir.

Firmamız, basketbol üzerinde kapsamlı bilgiye sahip ve tecrübeleri ile işine daim olan yöneticileriyle spora dair en kaliteli ve konforlu ürünleri kendi çatısı altında barındırmayı vizyon edinmiştir. Yöneticilerimiz, sürekli kendisini yenilemekte olup takım ruhu ile çalışmalarına devam ederek standartların üzerine çıkmaktadır. SneakersTr çalışanları, yöneticileri dahil, araştırmalarına sürekli devam ederek daha ulaşılabilir bilgiyi sunmaya yönelik çalışma politikası sergilemektedir. Temel amaç ürünlerimiz hakkında en detaylı açıklamaları ile sizlerin doğru tercihe yönelmenizi sağlamaktır. Böylelikle basketbol tutkunlarının arayışlarına en doğru ve güvenilir cevap için doğru adres olarak sektörde farklılık yaratmaktadır.

Neden SneakersTr?

 3D Secure - 3 Boyutlu Güvenli Ödeme Sistemi ile kart bilgileriniz şifrelenerek 3. kişilerin eline geçmesi engellenmiş olup kart bilgileriniz işlem sırasınca güvende olur.

  İADE & DEĞİŞİM - Ürünlerimiz tüketici haklarının gereğince, iade ve değişim için gerekli şartları sağlıyor olması durumunda iade&değişim garantisi altındadır.

  ALTERNATİF ÖDEME SEÇENEKLERİ - Kredi kartı kullanmıyor olsanız bile Havale, EFT ve Kapıda ödeme seçenekleriyle değerli müşterilerine kolaylık sunmaktadır.

  SATIŞ ÖNCESİ ve SONRASI DESTEK - Gerek aldığınız ürünler gerekse almadan önce merak ettiğiniz soru ve sorunlarınız için dilediğiniz zaman 0850 2410710 No'lu destek hattımızdan ulaşabilirsiniz.Fiziksel mağazamıza gelerek ürünleri deneyebilir veya iade değişim işlemlerini de başlatabilirsiniz.

  HER ZAMAN ORİJİNAL ÜRÜN - Ayak sağlığınız ve kullanım ömrünün uzun olması ayakkabının kalitesine bağlıdır. Orijinal ürünler kullanılabilirlik ve sağlık açısından en iyi kaliteyi sunmaktadır. SneakersTr, müşterilerine her zaman ORİJİNAL ÜRÜN sunmakta olup, ürünlerini orijinal ambalajlarında ürün sahiplerine iletmektedir.