Menu
Sepetim

Şartlar & Koşullar

İADE ŞARTLARI

Tüm ürünler müşteri koruma sisteminin sunduğu imkanlar ile iade ve değişim garantilidir.İlk 14 gün koşulsuz iade veya 30 gün koşulsuz değişim kabul edilir. 14 -30 günden sonra yapılan iade veya değişim taleplerinde ürünler bağımsız inceleme kurumları tarafından incelenir. Eğer üretim kaynaklı bir sorun var ise iade veya değişim yapılır. Ürünü iade veya değişime gönderirken; orijinal kutusunda ve kutuya herhangi bir yapıştırıcı, bant vs. temas etmeyecek şekilde paketlemeniz gerekmektedir.

Geri iade veya ürün tesliminde Temazsız Teslimet v.b gibi işlemlerde gereken bilgilerin doğruluğu, ürünü alan kişinin sisteme girdiği bilgiler tarafından sağlanmakta olup, oluşabilecek her türlü sorun ve zarar kullanıcının kendisine aittir.

 

*Ürünü direkt kutusuyla kargo firmasına vermeniz halinde barkod yapıştırmak amacıyla bantlayacaklardır. Bu durumda sorumluluk göndericiye aittir. Lütfen ürünün kutusuna yabancı madde değmeyeceğinden emin olarak gönderim sağlayınız.

Bu yapışkan bildirim modülüdür. Çerez bildirimleri, özel promosyonlar veya diğer önemli metinler gibi herhangi bir mesaj için kullanabilirsiniz.