Menu
Alışveriş Sepetiniz

DAMIAN LILLARD

DAMIAN LILLARD
Dame 5 ''People's Champ''Özellikle siyahın cezbedici havasından kurtulmak isteme yani için tasarlanmış olan Dame 5 ergonomik yapısıyla da rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.Gün içerisinde özgür hissetmenizi sağlayacak şekilde hazırlanmış olan Dame 5 People’s Champ aynı zamanda kaliteli malzeme..
629,00TL
Dame 2 Primeknit ‘‘Home’’ Basketbol AyakkabısıKlasik bir ayakkabı olarak düşünmemeniz gereken Dame 2 Primeknit ‘‘Home’’ rahatlıktan ödün vermiyor.Hem iyi bir tasarım hem de konforlu bir kullanım sunması ile en çok tercih edilen ayakkabılar arasında yer almaya devam ediyor. Dilerseniz Dame 2 Prim..
600,00TL
Dame 5 ‘‘Dame Time’’ Basketbol ÖzellikleriGerçek bir basketbol ayakkabısının örneği dendiğinde, akıllara Dame 2 Primeknit ‘‘Home’’ geliyor. Hem şık hem rahat.İlla ki basketbolda kullanacağınız ayakkabının farklı olmasını isteyebilirsiniz. Aslında bu ayakkabı en farklı olanı. Basketbol ayakkabısı..
669,00TL
Dame 4 ''Dame Time''Siyah üzerine uygulanan turuncu detaylar ile şekillendirilmiş olan Dame 4 modelin son derece rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.Özel tabanlığı ile Dame 4 Dame time yere güvenle basmanızı sağlar. Oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Bu sayede kullanıcılar için uzun süre devam ..
549,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)