Soru-1: Ürünlerin fiyatı neden diğer mağazalardan daha uygun ve ürünlerin orijinalliğinden nasıl emin olabiliriz?

Cevap-1: Ürünlerimizi yurt dışındaki tedarikçilerimizden temin ediyoruz bu ülkelerden bazıları: Malezya, Çin, Letonya, Vietnam, ABD. Bu sistem ve tedarikçi ağı uzun uğraşlar sonucu çeşitli yurt dışı bağlantıları aracılığı ile kuruldu.Gelen ürünlerin kutuları üzerindeki barkodlar okutulduğunda orijinal oldukları görülmektedir.

Soru-2: Ürünlerinizde iade ve değişim imkanı var mı?

Cevap-2: Dişlik,Çorap gibi hijyen kuralları gereği iade kabul edemediğimiz ürünler haricinde tüm ürünlerimizde yasal iade hakkınız 14 gün,değişim hakkınız 30 gündür.

Soru-3: İade ve değişim süreci nasıl işler?

Cevap-3: Ayakkabılar için: Koşulsuz iade kabul edilmesi için ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün orijinal kutusuyla birlikte gönderilmesi gerekmektedir.Kutuya herhangi bir bant, yapıştırıcı, sıvı vb. maddelerin temas etmemesi gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünü mağaza adresimize göndermeniz gerekmektedir. Kullanılan ürünlerde iade, ancak üretim hatası tespit edilirse kabul edilir. Üretim hatası olup olmadığına bağımsız inceleme kuruluşları karar verir.

Diğer ürünler için: Ürünler kullanılmaz ise 14 gün koşulsuz iade hakkı mevcuttur. Ürünlerin kullanıldığı durumlarda bağımsız inceleme kuruluşlarının kararları doğrultusunda iadeye karar verilir.


Soru-3: Ödeme seçenekleri nelerdir?

Cevap-3: Ödeme seçeneklerimiz Havale, EFT, Kredi Kartı ve Kapıda Ödemedir.              

Soru-4: Ürünüm 28 günü geçmesine rağmen ulaşmadı sorun nedir?

Cevap-4: Ürünlerin ülkeye giriş aşamasında yapılması gereken gümrük prosedürleri nadiren de olsa uzayabilmektedir fakat ekibimiz bu gibi problem yaşanılan durumları müşteri ile iletişim halinde kalarak çözmektedir.


Soru-5: Gelip ürünleri alabileceğimiz bir mağazanız var mı?

Cevap-5: Evet, mağaza adresimiz: Yenimahalle Mah. Hazırlık Sok. No 7/B  Bakırköy-İstanbul


DİĞER TÜM SORULAR İÇİN İLETİŞİM KANALLARI ARACILIĞI İLE BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.