Menu
Alışveriş Sepetiniz

Hyperdunk X ''Flight Huarache''

Hyperdunk X ''Flight Huarache''
Hyperdunk X ''Flight Huarache''
Yeni Out Of Stock
Hyperdunk X ''Flight Huarache''
Hyperdunk X ''Flight Huarache''
Hyperdunk X ''Flight Huarache''
619,90TL
  • Stok Durumu: Out Of Stock
  • Ürün Kodu: HYPERDUNKXMOR
  • Ağırlık: 0.00kg
7800 Görüntülenme

Mevcut Seçenekler:

Hyperdunk X Flight Huarache Basketbol Ayakkabısı

Tasarım açısından sizi başka bir dünyaya götüren Hyperdunk X Flight Huarache basketbol ayakkabısı, uzun vadede ideal bir kullanım sağlar.

İkonik Renklere Merhaba Deyin

Hyperdunk X, sizi ikonik renk ve tasarımlarla baş başa bırakacaktır. Mavi taban rengini görebileceğiniz üründe siyah üst bölüm baskındır. Ancak renk geçişleri konusunda tatmin edici sonuçlar elde edersiniz. Dış tabandaki beyaz kauçuk görüntü, basketbol ayakkabısı türlerindeki karakteristik özellikleri hatırlatır. Çağdaş bir tasarım arayanlar için biraz eski dönem modellerine gönderme yapsa da tercih edilir özelliklerini kaybetmeyen bir sonuç alınıyor.

Güçlü Hava Kanalları

Basketbol ayakkabısı tercih ederken hava kanallarını atlamamalısınız. Çünkü ani hız değişimlerinin neden olduğu terlemelere karşı Hyperdunk X Flight Huarache mükemmel bir iç havalandırma sunuyor. İç yapısındaki kumaş özelliği ve dışarıdaki havayı içeri alarak denge sağlayan yapısıyla konforu sunacaktır.

Esnek ve Ayakla Bütünleşen Kullanım

Ayak bileklerinizin desteklenmesi, yapılan spordan alınan zevki iki katına çıkarır. İyi bir bilek ve aşil tendonu desteği sağlayan üründe,  bütün olarak sizi destekleyecektir. Bu durum konforlu bir şekilde spor sağlar ve hareket değişikliklerinden alınan verimi artırır. Ayrıca esneme payı sayesinde de ayaklarınızın şekline uyum sağlar. Ayaklarınızdaki ürün, sizden ayrı değil sizinle bütünleşen özellikte olacaktır. Basketbol oynarken Hyperdunk X Flight Huarache ile bu durumun avantajlarını sonuna kadar hissedersiniz.

Kolay Giyip Çıkarma

Hyperdunk X basketbol ayakkabısı kolay biçimde giyilip çıkarma özelliğine sahiptir. Tasarımın arka bölümündeki tutma bölümü size zaman ve konfor sunar.  Elinizle desteklerken tabandan da bu desteği alabilirsiniz. Her açıdan standartların üzerinde bir basketbol ayakkabısı sizinle olacaktır. Yoğun tempolu basketbol dışında da bu ayakkabıyı kullanabilirsiniz. Yürüyüş ve benzeri hafif tempolu sporlar için de uygun olduğu söylenebilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi