Menu
Alışveriş Sepetiniz

KYRIE IRVING

KYRIE IRVING
KYRİE 6 'JET BLACK' Basketbol AyakkabısıKYRİE 6 'JET BLACK' basketbol ayakkabısı, basketbol ile ilgilenen sporcuların göz bebeği haline gelmiş bir ayakkabıdır. Kyrie Irving için özel tasarlanmış olan ve kendisine ait bu ayakkabı ile saha içerisinde sınırlarınızı ortadan kaldırmak için f..
869,90TL
Kyrie 5 'Pineapple House' Kyrie 5 'Pineapple House'
Yeni Out Of Stock
Kyrie 5 Pineaple Basketbol AyakkabısıRengarenk bir tasarım ile Kyrie 5 pineapple basketbol ayakkabıları içinde kendi farkını kısa süre içinde yaratmıştır.Farklı olma, eşsiz bir tasarım seçimi gibi arayışlar olan kişilerin en sık tercih ettiği ayakkabı modelidir. Beğenerek giyebilir, rahat edeceğ..
939,90TL
Kyrie 2 Low White Blue Hero Basketbol AyakkabısıFarklı renklerin bir arada kullanıldığı eşsiz tasarım, Kyrie 2 low White blue hero göz dolduruyor. Basketbol ayakkabılarında tercihiniz hem rahat hem de gösterişli olması mı? Bu durumda en doğru tercihiniz Kyrie 2 low White blue hero olacak. Son d..
709,90TL
Kyrie 2 Low Spongebob 'Mr Krabs' Kyrie 2 Low Spongebob 'Mr Krabs'
Yeni Out Of Stock
Kyrie 2 Low Mr Crabs Basketbol AyakkabısıGösterişli bir rahatlığa hazır olun. Kyrie 2 low mr crabs size konforu en gösterişli şekilde getiriyor. Modelli inceleyebilirsiniz. Ayakkabı tasarımı, basketbolda sıkça görmeye alışık olduğunuz bilekten destekli olan tasarımdır. Ancak ayağınızın şekli e..
829,90TL
Kyrie 5 'Squidward' Kyrie 5 'Squidward'
Yeni Out Of Stock
Kyrie 5 Squidward Basketbol AyakkabısıNike’ın özel tasarımı olarak karşınıza çıkan Kyrie 5 Squidward şıklığı ile göz dolduruyor. Şıklık ve konfor bir arada.En yeni koleksiyonlar arasında olan bu ayakkabı, açık mavi rengi ile dikkat çekiyor. Tabanda kullanılan beyaz rengi ile ise güçlü bir ilişki..
819,90TL
Kyrie 5 ''Patrick'' Kyrie 5 ''Patrick''
Yeni 2-3 Days
Kyrie 5 Patrick Basketbol AyakkabısıBasketbol ayakkabısı kullanımını üst düzey bir deneyime dönüştüren Kyrie 5 Patrick  her açıdan memnun kalacağınız bir seçenek.Tasarım Ayrıcalığını Hissedin Kyrie 5 Patrick  tasarım ayrıcalığını sonuna kadar size hissettiriyor. Canlı tonlarda renk..
1.099,90TL
Kyrie 5 ''SpongeBob SquarePants" Kyrie 5 ''SpongeBob SquarePants"
Yeni Çok Satan Out Of Stock
Kyrie 5 SpongeBob SquarePants Basketbol AyakkabısıTasarım ismini SpongeBob çizgi dizisinden alan Kyrie 5 SpongeBob SquarePants farklı karakterleri tanımlayan özelliklere sahip.Günlük Kombinde Sembol GörüntüGünlük hayatta basketbol ayakkabısı kullanımının sembolü haline gelen özel Sponge Bob, sarı..
799,90TL
Kyrie 5 Bandulu Basketbol AyakkabısıKyrie 5 bandulu erkek basketbol ayakkabısı, sahada keskin bir tarz benimseyenler için yaşanması gereken bir deneyim sunuyor.Eşsiz SiluetSıra dışı bir görsele sahip Kyrie 5 bandulu bir açıdan markanın benimsediği yaşam prensiplerini temel alıyor.  Bu bakış a..
789,90TL
Kyrie 5 ''Friends'' Kyrie 5 ''Friends''
Yeni 2-3 Days
Kyrie 5 Friends, basketbol tutkunları için ve basketbol yıldızı Kyrie İrving için özel tasarlanmış bir basketbol ayakkabısıdır. Her basketbol oyuncusu sınırları aşmak, sınırlar içerisinden kurtulmak ister. Basketbol oyuncularının dilinden anlayan Nike, basketbol ayakkabısı için özel olarak ürett..
759,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)