Menu
Alışveriş Sepetiniz

KOBE BRYANT

KOBE BRYANT
KOBE 1 PROTRO '81 POİNTS' Basketbol AyakkabısıKOBE 1 PROTRO '81 POİNTS', Kobe Bryant’ın Toronto Raptor’a karşı yaptığı 81 puanlık oyununun 13. Yıl dönümünü kutlamak için Nike Basketball'un, 2019’un başlarında Koro 1’i Protro formunda yayınladığı bir basketbol ayakkabısıdır.Şık ve Modern TasarımKOB..
989,90TL
Kobe 9 Elite ''Christmas'' Kobe 9 Elite ''Christmas''
Yeni 2-3 Days
Kobe 9 Elite Christmas Basketbol AyakkabısıAni hareketlerin çok olduğu basketbolda güçlü bir ayakkabıya ihtiyacınız vardır.  Seri hareketlere uyum sağlamanızda faydalı Kobe 9 Elite Christmas beklentinize yanıt verecektir.Kobe 9 Elite Christmas Ayırt Edici ÖzellikleriTabandaki kaydırmaz malzem..
729,90TL
KOBE AD ''Chaos'' KOBE AD ''Chaos''
Out Of Stock
Kabo Ad ‘‘Chaos’’Konforun en güzel göstergesi olacak,  Kabo Ad ‘‘Chaos’’ farklı renklerin kullanılması ile tasarımıyla da büyülüyor.Rahatlıktan ödün vermeyen basketbol ayakkabısı…Kabo Ad ‘‘Chaos’’ Özellikleri Ayakkabının modelli, hem koşu hem de hızlı hareket etmenizi destekleyecek şekilde..
759,90TL
Kobe Ad Nxt 360 Basketbol AyakkabısıRahat etmeniz için Kobe Ad Nxt 360 öneriliyor. Standartların dışına çıkmış bir model. İşte detaylar…İlk olarak alışık olduğumuz yüksek bilek bölümlerine yer verilmemiş. Direkt olarak ayakkabının kısa bilek olması sağlanmış. Kobe Ad Nxt 360 hedeflenen, direkt ..
599,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)