Menu
Alışveriş Sepetiniz

D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'

D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'
D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'
D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'
D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'
Yeni Out Of Stock
D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'
D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'
D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'
D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'
D.O.N. ISSUE #1 'MAILMAN'
849,90TL
  • Stok Durumu: Out Of Stock
  • Ürün Kodu: DON1MAIL
  • Ağırlık: 0.00kg
1167 Görüntülenme

Mevcut Seçenekler:

D.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ Basketbol Ayakkabısı


D.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ modeli hem tasarımı hem de rengi ile insanların oldukça dikkatini çekmektedir. Mor renkte olan bu basketbol ayakkabısına beyaz da eşlik etmektedir mor ve beyazın yanında mavi tonununda eşlik ettiği bu ayakkabılar herkesin ilgisini çekmektedir.. Oldukça şık olan bu ayakkabılar bunun yanı sıra oldukça konforludur. Rahat bir oyun performansı sergilemek isteyen basketbol severlerin mutlaka tercih etmesi gereken modellerdendir. Hem şık bir görüntü hem de rahatlık arıyorsanız kesinlikle D.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ modelini tercih etmelisiniz.

 

Utah Jazz Oyuncularının Tercihi

 

D.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ modeli Utah Jazz NBA takımının yıldızlarının da oyun içerisinde kullandığı bir ayakkabıdır. Bu ayakkabılar konforu nedeniyle basketbol ayakkabısı olarak oldukça rahat bir şekilde kullanılabilirler. Bu ayakkabının tasarımcıları 90’lı yılların sonundan esinlenmiş ve bunu günümüz teknolojisi ile birleştirerek bu muhteşem ayakkabıyı üretmiştir. Giyenlerin adeta ayrılmak istemediği bu ayakkabıların rahatlığı karşısında şaşıracaksınız. Ayakkabıların özelliği saymakla bitmez. Sizler ve Utah Jazz takımı oyuncuları için her detay düşünülmüştür.

 

Rahat Orta Taban

 

D.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ modelinde bulunan oldukça rahat orta taban sayesinde ayağınız hiç rahatsız olmayacak. Ayağınız ile sıkıntı yaşamamanız size oyun içerisinde büyük katkı sağlayacaktır. Ayakkabı oldukça hafiftir ve sizi asla yormaz. Daha önce kullandığınız ayakkabılarda yaşadığını sorunların hiç birini yaşamayacaksınız. Üstelik bunun farkına daha ilk kullanımdan itibaren varacaksınız. Bu ayakkabıları her spor dalında kullanabilirsiniz. Kesinlikle sadece basketbol ayakkabısı olarak düşünmeyiniz. D.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ ayakkabısı ile istediğiniz her an her spor dalı ile uğraşabilirsiniz.

 

Zemin Tutuşu

 

D.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ modeli tabanı sayesinde basketbol oynanan zeminde inanılmaz bir tutuş sağlar. Bu da oyun içerisinde herhangi bir kayma ya da düşme olayının yaşanmasını önlemektedir. Zemin tutuşu hem saha içerisinde hem de saha dışında size artılar sağlayacaktır. Yaptığınız spor her ne olursa olsun bu ayakkabının tabanı ortama uyum sağlar. D.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ ile tanımak için zaman kaybetmeyin.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi