Menu
Alışveriş Sepetiniz

JAMES HARDEN

JAMES HARDEN
HARDEN VOL 4 ‘CANDY PAİNT’ Basketbol Ayakkabıları HARDEN VOL 4 ‘CANDY PAİNT’ modeli öncelikle rengi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Daha renkli spor ayakkabı sevenlerin göz bebeği haline gelen bu ayakkabılar şıklığıyla herkesin ilgisini üzerine almaktadır. Bu ayakkabılar şıklığının yan..
1.099,90TL
HARDEN VOL. 4 'BARBERSHOP' Basketbol AyakkabısıJames Harden'ın saha içerisindeki bireysel performansından esinlenerek üretilen HARDEN VOL. 4 'BARBERSHOP', basketbol oyuncularına hitap etmeyi hedefleyen bir basketbol ayakkabısı olmuştur. Popülerliği yüksek olan BARBERSHOP, oyun tarzını cesur ..
1.099,00TL
Harden Vol 3 ‘Vegas’ Basketbol AyakkabısıDikkat çeken tasarımı ve rengi ile Harden Vol 3 ‘Vegas’ sizlerle. Basketbol için en doğru seçim.Ayakkabının eşsiz özelliklerinin olması, aslında basketbol ayakkabısı olarak tercih edilmesinde en önemli sebeptir. Hem rahat hem de şık bir tasarım olması, di..
819,90TL
Harden Vol 3 Drew League Basketbol AyakkabısıBasketbol ayakkabılarının çeşitleri arasında Harden Vol 3 Drew League yer alıyor. Rahatlığı ile dikkat çeken bu ayakkabının özellikleri nedir?Harden Vol 3 Drew League Ayakkabı ÖzellikleriAyakkabı incelendiğinde, Harden Vol 3 Drew League tasarımının Ja..
839,90TL
HARDEN V1 ''Pioneer'' HARDEN V1 ''Pioneer''
Out Of Stock
Harden V1 ‘‘Pioneer’’ Basketbol AyakkabısıBasketbol ile özdeşleşen bir tasarım Harden V1 ‘‘Pioneer’’ size rahatlığı getiriyor. Profesyonellerin de tercihi…Evet, sunulan model basketbol ayakkabısı için direkt olarak profesyonellerin tercihi olduğunu söyleyebiliriz. En iyi şekilde sunulacak olan ..
470,00TL
HARDEN VOL 2 ''Triple White'' HARDEN VOL 2 ''Triple White''
Out Of Stock
Harden Volume 2 Triple WhiteSpor dolu bir hayat için, özellikle basketbol dolu bir hayat için Harden Volume 2 Triple White basketbol ayakkabısı modeli  üç sayılık atış gibidir.Oyun ekipmanları içinde başta gelen basketbol ayakkabıları hakkında değişik seçenekler karşınıza çıkabilir ama Hard..
490,00TL
Harden VOL 2 ''Concrete''Lastik tabanı ile ayağınızın hareketlerini destekleyecek şekilde hazırlanmış olan Harden Vol 2 aynı zamanda şık tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Son derece estetik bir görünüme sahip olan Harden Vol 2 Concrete özellikle kullanıcılar için rahatlık ve konfor sağlam..
599,00TL
Harden V2 ''Ignite''Esnek yapıya sahip olan Harden V2 modeli özellikle kullanıcılar için harekete kısıtlamadan daha rahat kullanım olanağı sağlamaktadır.Şık ve zarif görünümüyle tercih edilmekte olan Harden V2 Ignite yüksek performans sağlamaktadır. Özel yapısı ayağınızı kavrayarak ayak hareketle..
599,90TL
Harden V2 Summer PackBasketbol ile ilgiliyseniz  Harden V2 Summer Pack modeline bakar bakmaz “işte bu” diyeceksiniz.Dilimize yaz paketi şeklinde çevirebileceğimiz summer package ifadesinin kısaltılmışı olan summer pack, Harden V2 Summer Pack biçiminde kullanıldığında rengarenk görünümü ile ..
619,90TL
HARDEN V3 ''MVP'' BASKETBOL AYAKKABISIHarden V3 , Adidas tarafından üretilen basketbol oynamak için özel tasarlanan Basketbol Ayakkabısı olarak karşımıza çıkmaktadır.. Amerika'nın NBA yıldızı James Harden için özel olarak tasarlanan imza ayakkabısı serisinin 3. versiyonudur. J..
990,00TL
Harden V3 SUPERNOVA BASKETBOL AYAKKABISIHarden V3 Supernova, Adidas tarafından üretilen basketbol oynamak için özel olarak tasarlanan Basketbol Ayakkabısıdır. Amerika'nın NBA yıldızı James Harden için özel olarak tasarlanan imza ayakkabısı serisinin 3. versiyonudur. James'a ai..
849,90TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)