Menu
Alışveriş Sepetiniz

EKİPMAN-AKSESUAR

Reaksiyon Topu Reaksiyon topu sayesinde el ve göz koordinasyonunuzu, hızınızı, çevikliğinizi ve reaksiyonunuzu iyileştirmek için kullanabilirsiniz. Ürünün en güzel özelliği topun hem düzensiz hem de öngürüsüz bir şekilde zıplamasıdır. Ekipman, El ve göz koordinasyonunu ve tepki sürenizi a..
54,90TL
Hız Paraşütü Hız Paraşütü sporculara büyük ölçüde direnç efekti sağlamaktadır. Bu sayede sporcular antrenmanlarını daha etkili bir şekilde tamamlamaktadırlar. Bu ürünü kullanırken ne kadar yüksek bir tempoda koşarsanız hissedeceğiniz direnç o kadar güçlü olacaktır. Özellikle futbol ve bisi..
139,90TL
Basketbol Bileklik  Basketbol bileklikleri basket sevenlerin çok tercih ettikleri bir aksesuardır. Bu bileklikleri istediğiniz renkte ve istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Bileklikler sizi tarz sahibi gösterecektir. Eğer basketçiler gibi giyinmeyi seviyorsanız ve tarzınız bu ise kesinlik..
23,90TL
Sporcu Tabanlık  Sporcu tabanlıkları sporcular için oldukça büyük önem arz etmektedir. Vücudumuzun bütün yükünü taşıyan ayaklarımız gün içerisinde büyük ölçüde yorulmaktadır. Buna bir de spor eklenince bir takım aksesuarlar olmadığı sürece ayaklar daha da fazla yorulmuş olur. Ayaklarda olu..
59,90TL
Sporcu Gözlüğü Sporcu Gözlüğü
Out Of Stock
-İsteğe göre numaralı cam takılabilir.-Darbelere dayanıklıdır.-Esnektir-Yüz ile mükemmel uyum sağlayarak spor esnasında hem görüşünüzü artırır hem maksimum dayanıklılık sağlar...
109,90TL
Dribbling (Drill) GözlüğüSporcu gözlüğü dendiğinde akıllara dirbbling gözlüğü geliyor. En iyi şekilde saha hakimiyeti sağlayan bu gözlük nedir?Evet, merak ettiğiniz soruların yanıtı veriliyor. Nedir, nasıl kullanılır gibi dirbbling gözlüğü nedir gibi sorularınızın tamamı yanıtlanıyor. En iyi şeki..
69,90TL
Dişlik (Diş Koruyucu)Spor sırasında en zor anlar, darbeler ile yaşanır. Dişlik (diş koruyucu) olması durumunda ise hasar en aza indirilir.Sporda güvenlik, kullanılan aksesuarlar ile olur. Bunu sağlamak açısından gerektiği şekilde hareket etmek, en iyi şekilde seçim yapmak önemlidir. Değerlendirme..
32,00TL
Basketbol Voleybol Dizlik Basketbol voleybol dizlik ekipmanı sayesinde size müsabaka sırasında düştükten sonra alacağınız hasarları azaltacaktır. Aynı şekilde düşmelere karşı destek de sağlamaktadır. Dizliği kullanırken mükemmel kavrama hissine sahip olacaksınız. Ekipmanı kullanırken herha..
42,00TL
ŞUT DOKTORU (SHOTLOC) ŞUT DOKTORU (SHOTLOC)
Out Of Stock
Şut doktoru denilince akıllara direkt ne geliyor ? Doktor mu ? Yoksa Antrenör mü ? Hayır hayır. Hepsini bir kenara bırakın. Düşündüğünüzden çok farklı bir şey. Her bir detayını sizlere aktaracağız.Basketbol, küçük büyük demeden ilgiyle ve severek oynanan bir spor dalıdır. Kimileri içinse oynama..
32,90TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)