Menu
Alışveriş Sepetiniz

ADIDAS

HARDEN VOL 4 ‘CANDY PAİNT’ Basketbol Ayakkabıları HARDEN VOL 4 ‘CANDY PAİNT’ modeli öncelikle rengi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Daha renkli spor ayakkabı sevenlerin göz bebeği haline gelen bu ayakkabılar şıklığıyla herkesin ilgisini üzerine almaktadır. Bu ayakkabılar şıklığının yan..
1.099,90TL
N3XT L3V3L 'GREEN' Basketbol Ayakkabısı N3XT L3V3L 'GREEN' modeli sizi yeşilin en güzel tonu ile karşılıyor. Basketbol ayakkabısı olarak kullanılan bu ayakkabılar sizleri oldukça mutlu edecek özellikleri de barındırmaktadır. Ayakkabının tüm özellikleri tek tek düşünülerek tasarlanmıştır. ..
889,90TL
D.O.N. ISSUE #1 ‘ METTALİC GOLD’ Basketbol Ayakkabısı D.O.N. ISSUE #1 ‘ METTALİC GOLD’ modeli Donovan Mitchell'in başarı konusundaki azmini yansıtmaktadır. Bu ayakkabı size de ilham verecek ve oyun içerisinde tutulamaz bir hale geleceksiniz. Başarılı bir basketbol oynamak istiyorsanız oyun..
739,90TL 839,90TL
D.O.N. ISSUE #1 'Shock Yellow' D.O.N. ISSUE #1 'Shock Yellow'
Yeni Çok Satan -12 %
D.O.N. ISSUE #1 'Shock Yellow' Basketbol AyakkabısıD.O.N. ISSUE #1 'SHOCK YELLOW' modelinde bir basketbol ayakabısını uzun süredir aradığınıza eminiz. Bu ayakkabı Donovan Mitchell’in başarı konusundaki azmini ve kararlılığını yansıtmayı başarmıştır. Ayakkabının özellikleri ise tamamen basketbola..
739,90TL 839,90TL
D.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ Basketbol AyakkabısıD.O.N. ISSUE #1 ‘ MAILMAN’ modeli hem tasarımı hem de rengi ile insanların oldukça dikkatini çekmektedir. Mor renkte olan bu basketbol ayakkabısına beyaz da eşlik etmektedir mor ve beyazın yanında mavi tonununda eşlik ettiği bu ayakkabılar herkesin..
999,90TL
HARDEN VOL. 4 'BARBERSHOP' Basketbol AyakkabısıJames Harden'ın saha içerisindeki bireysel performansından esinlenerek üretilen HARDEN VOL. 4 'BARBERSHOP', basketbol oyuncularına hitap etmeyi hedefleyen bir basketbol ayakkabısı olmuştur. Popülerliği yüksek olan BARBERSHOP, oyun tarzını cesur ..
1.099,00TL
N3XT L3V3L 'Heroes Among Us: Captain America' N3XT L3V3L 'Heroes Among Us: Captain America'
Yeni Çok Satan Out Of Stock
N3XT L3V3L 'Heroes Among Us: Captain America' Basketbol AyakkabısıMarvel x N3XT L3V3L 'Heroes Among Us: Captain America' hem Marvel severleri hem de basketbol severleri ortak noktada toplamayı başaran bir model olmuştur. 2019’un Nisan ayında ortaya sevenleri ile buluşan bu koleksiyon oldukça büy..
1.099,00TL
Harden Vol 3 ‘Vegas’ Basketbol AyakkabısıDikkat çeken tasarımı ve rengi ile Harden Vol 3 ‘Vegas’ sizlerle. Basketbol için en doğru seçim.Ayakkabının eşsiz özelliklerinin olması, aslında basketbol ayakkabısı olarak tercih edilmesinde en önemli sebeptir. Hem rahat hem de şık bir tasarım olması, di..
819,90TL
Harden Vol 3 Drew League Basketbol AyakkabısıBasketbol ayakkabılarının çeşitleri arasında Harden Vol 3 Drew League yer alıyor. Rahatlığı ile dikkat çeken bu ayakkabının özellikleri nedir?Harden Vol 3 Drew League Ayakkabı ÖzellikleriAyakkabı incelendiğinde, Harden Vol 3 Drew League tasarımının Ja..
839,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 27 (3 Sayfa)